BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Antanas liosei gali būti ministru

Permetus viena akim kitus blogo įrašus, dingsta bet koks noras pačiam įrašyti kokią jautrybę, biški pasiskųsti ar pasidalinti vienatve su menamais skaitovais. Tada permeti kita akim per kokį delfi, ar šiaip prisimeni kokią nors temą, apie kurią norėtųsi mažumėlę paplepėti ir patenkinti grafomanijos poreikį.

Plepėjimo valandėle galėtų būti Antanas (nereik susiet to typo “įrašyti kokią jautrybę” su juo, čia atsitiktinai pasirinkta). Vieniems jis patinka, kaip keistuolis ir patogus variantas pasityčioti iš valdančiųjų, kiti gi piktinasi, kaip toks asiloidas gali būti tokioje rimtoje vietoje, kaip Seimo rūmai, ar dar baisiau - Ministerijoje pirmuoju. Žinoma, ne vien jis pastarųjų “smerkiamas”, dargi kliūna kitiems atstovams, dainininkams ir žvaigždūnams. Bet Antans Nedzinskų yra įdomensis tipažas. Keista išvaizda, judesiai, na visa jo, kaip žmogaus, motorika. Sakysim klaunas, bet jis toks nėra, mat nosis jo nėra apvali, ko nepasakytum apie neretą eilinį lietuvį bublanosį. Bet aš ne apie tą visą įvaizdį. 

Ar galėtų Antanas būti Ministru? Galėtų. Galima sakyti, KAIP gi taip?! Nekompetetingas juk, ir šiaip prastai dainuoja. O Olekas, medikas, yra kompetetingas eiti Krašto apsaugos pareigas? :D Specialistus stebina ir piktina jo kvaili pasisakymai apie visus tuos krašto reikalus, bet jis toj vietoj yra ir niekas problemos nemato. Ar koks Paulauskas Aplinkos? Dėl leaderio tam tikra sritis, mano galva, kažin ar nukentėti gali. Jis juk parašus dėlioja ir prisima atsakomybę (arba ne). Viską REALIAI, visas strategijas, paskaičiavimus ir kitą virtuvę tvarko ir kurpia vidiniai šulai, patarėjai ir tikrieji ekspertai, ministras yra labiau administratorius ir žiūri, kad sprendimai su partijos linija ir visokių interesų grupėmis smarkiai nesikirstų ir reikalauja rezultatų, kad galėtų kuo pamojuoti žmonėms prieš nosis. Ministrui svarbiausia įvaizdis, gerai reprezentuoti visuomenei vykdomus projektus, pakalbėti ir panašiai; o to jau apmokys konkretūs patyrę kadrai. Tad galvoti, jog dėl tokių “ministrų”, gali dėtis Labai Blogi dalykai, neverta. Aišku, būtų fantastika, jei tam tikroj srity būtų tikrų tikriausias ekpertas, bet jei ir nėra, nereik čia zvygaut, kad kažkas babachnuns ir p ize bus.

O besipiktinantiems išrinktu Antanu, leiskit paklausti, kuo geriau Žiemelis? :)  Aplamai, abejoju, ar kožnas žmogus galėtų konkrečiai pasakyti, ką yra padaręs ir ko ne tam tikras politikierius.

Be to, argi nesmagu būtų matyti Antaną su ministro portfeliu ir dažnai šmežuojantį ekranuose? ar smagiau matyti kokią riebią, ir esą rimtą, galvą, matytą anais metais ir dar anais metais? :)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Antanas liosei gali būti ministru”

  1.   karlota rašo:

    autoriui patarčiau pasidomėti A. Nedzinsko biografija prieš vadinant jį klounu…

  2.   kakamalys rašo:

    Matyt, neskaitei straipsniuko. Žinau jo biografiją ir palaikau jį.

Rašyk komentarą