BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie savaitgalio Įvykius

Svaitgalis buvo pilnas visko. Man trejas dienas skrandis nuolat buvo užpildytas svaigiasiais, o viešoji erdvė -  Euromanija, pseudorinkimais ir…pasirodo surengtas homų paradas Rygoje. For the Win!

Trumpai apie Euroviziją. Pasirodė ko gero įspūdingiausias renginys iš visų matytų vizijų. Titaniška salė (didesnės niekur neteko matyti), galingas šviesų-lempaičių žaismas (kartais rodės, kaip future movie sci-fi), žodžiu, štai taip turi būti rengiamos kokybiškos tuštybės + buvo bent dvi superzviozdy. Ir nors Sašė pasirodė tikrai šauniai, bežiūrint tolesnius pasirodymus, švito mintėlė, kad nuoširdumui lemta pralaimėti šou efektams. Ir pasirodo ji švito per mažai - visgi balsų vangumas buvo stebinančiai per mažas. Nepadėjo nei tas nuoširdumas, nei atlikėjo slavizmas, nei galbūt pusiaugėjiškumas. Jei 4-dienį patekimas finalan buvo smarkus pakilimas, tai 6-dienį nusodino tą pakilimą gana negailestingai, vis tik kozirių turėjom per daug, kaip priešpriešpaskutinei vietai. Laimėtojas yra vertas 1 vietos, bet toks atsiplėšimas nelogiškas, mat buvo ir kitų stiprių atlikimų. Pvz. man patiko Vokietija :) Tiek apie visa tai, tingiu kiekvieną aprašyti ilgėliau, juoba, kad ko gero dažnas apie tai parašęs savo kompetetingas nuomones.

Rinkimai. Aš, kaip ir dauguma, grybauskavau, nors vakar misliau paprikolinti ir prabalsuot už tomashewsky :)  Vis tik aiškus lyderis man nelabai asocijuojasi su demokratiniais rinkimais, nesvarbu, kad rinkimai ir vyksta, ir vyksta pavyzdingai techniškai tvarkingai, todėl ir užkabinau žodytį “pseudo”. Mat čia veikiau mentalinė nedemokratija, vis tik tokie atotrūkiai tarp vieno ir kitų rodo ne kažkokį pasitikėjimą, o pasitikėjimo aplamai kažko ir kažkam stoką. Todėl ir reikia tvirtos nevietinės rankos, žmogaus betmeno, kurį nebūtinai pažįsti, kuris išvalys kanalizacijas nuo žiurkių. Kaip ten bebūtų, esu patenkintas šia personalija ir labai noriu tikėti, kad bent jau jėgų permainos slaptuosiuose koridoriuose persiklos ir buvę nedori įtakų darytojai pasitrauks, o jų vietos neužims kiti negeri žmonės, o įsitvirtins stiprus valstybiškas mąstymas. Vienintelis palinkėjimas - geležis stubure. Kad nebūtų jokių įtariamų susilpnėjimų, kuo buvo galima įtarinėti nabagą Adamkų. Daugiau iniciatyvos, idėjų ir gebėjimų tai įgyvendinti.

Homosex. paradas :) Aš visuomet už tai. Bent jau dėl to, kad pakutenti normalių visuomenės narių pamatą - tą šleikščią dogmišką dorovinę moralę, kuri savo prigimtimi linkusi pastoviai kažką labiau drausti ir slopinti, ir kuri kaskart išspjaunama besiputojant ir trykštant žemiausioms emocijoms. Aš pats, aišku, homų vietoj rinkčiausi kitokią “savo problemos” iškėlimo taktiką, bet jų taktika tokia, kokia yra. Visą tą homų reikalą matau kaip logišką laisvių grandinę, tarkim nuo moterų žygių prieš xyz metų dėl lyties, juodaodžių mitingų prieš zy dėl rasės, o dabar homų žygius dėl orientacijos.  Arba lietuvių žygius dėl tautos laisvės tvarkytis, kaip visi :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “apie savaitgalio Įvykius”

 1.   ENORCA rašo:

  Su žmogum betmetu ir robinas ateina ;D

 2.   KitokiaFeja rašo:

  Turiu keista itarima…. arteja pokyciu metas.. o gal jau prasidejo.. palengva.. Na, tas pirmas akmenukas griutyje..
  Pakyciai ne tik lietuvoj, bet ir apskritai zmonijoje. Laikas.

 3.   KitokiaFeja rašo:

  pOkyciai :) sorry uz klaidas..

Rašyk komentarą