BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rokas Žilinskas

Žilinskas yra tas atvejis, kai kartą ar du paslydęs ar “netinkamu kampu” parodytas žmogus yra trypiamas toliau, kai tampama tuo žemės kūgiu, kurį nori nukasti buldozeris. Ankedotų šūsnis, dažnos naujienos su “vėl jis šėlsta” potekste, žodžiu, vos ne kraupiausias atvejis maždaug baubas Rokas toliau blūdyja ir gąsdina padorius žmones būū. Anava mane pamasino čia parašyti dar viena tema apie jį, kur komentarai yra nuo “šiukšlė” iki “padugnė”. Kai matau per TV jo įraudusį pasimetusį veidą, galvoju, kad kažkas čia ne taip, kad jis pats pasimetęs ir nesupranta, kas nutiko, kaip čia taip aš nuolatos stoviu prieš kamerą ir teisinuos - o kai taip yra, kažkaip ir toliau blaškaisi nekoordinuotai, esu tikras, kad jis jaučiasi išduotas; tai nėra tas vienetas ant kurio galima/reikia sėstis ir įtariu kad visa tai kažkokia TV manipuliacija, žiniasklaidos manipuliacija, kad pateiktų išalkusiai visuomynei produktą, kad galėtų paėsti. Nes kažkaip labai jau greit tas Žilinskas “ritasi”. Dar labai neseniai buvo puikus ir vertinamas užsienio naujienų apžvalgininkas, kuris kartkartėm važinėja į Indiją pasisemti dvasios turtų, o dabar -  juodai prasigėręs nusikaltėlis, sumušęs kažkiek farų ir toliau šiurpinantis kitus. Žodžiu, pointas aiškus, nebent aš kažko nežinau ir jis tikrai yra grėsmė, kurią tučtuojau reikia pašalinti nuo dorų žmonių akių.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Rokas Žilinskas”

  1.   cinamonoKrautuvele rašo:

    man jis kelia gailestį, kad taip žmogus sugebėjo…loti ant jo visi galime, bet išties žmogui reiktų padėti, nes turi problemų.

  2.   Nielsas rašo:

    Ne daznai susiduriu su lietuvishka spauda.. Praktishkai tiek kiek paskaitau delfije. Bet is viso kiek perskaiciau susidaro ispudis, kad uz tas kelias "klaidas" tai tikrai atkentejo, bet tegu jas prisiima, o ne bando paneigti teismuose.. Be to, tokia yra zinomumo kaina. Visi dziaugiasi, kai juos giria, bet retas kuris pasako, kad jiem skiriama per daug demesio. Taigi, dabar priesinga situacija.. Esi visuomenes akiratyje, susitaikyk su tuo..

  3.   Simonas rašo:

    Taigi, man irgi pagailo žmogaus, vienas įvykis, o persekioja jį jau ilgą laiką..

Rašyk komentarą