BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Špygą taukuota [rinkimai]

Artėja tas metas, kai reiks įsliuogt į budelę su lapu prieš nosį ir pareikšt savo valią. Kaip paprastas pilietis, ne ekspertas, tiksliai nežinau, kas ten ką gero siūlo ir ką gero nuveikė, žinau tiek, kad rinkiminės programos yra ne rinkiminės programos, o špargalkės (tokia nuomonė iš jų apimties ir “Veido” komentarų), o bendra visuomenės neigiama opinija dėl valždios neveiklumo turbūt ne be pagrindo ir jai esu linkęs pritarti. Na, gal tik konservų programa rimčiau atrodanti ir, tiesą sakant, jais labiausiai pasitikiu, bet negi dėl to už juos balsuosi, kai tavo vertybės ir jų vertybės, švelniai tariant, yra kiek skirtingos. Nors, žinant, kad vertybės antraplanis dalykas mūsuose ir skirtumo tarp partijų didelio nerasi, tai gal pažiūros ir neturi didelės reikšmės, galiausiai Kubilius gerai pasirodė, kai buvo premjeras kažkelintais ten metais, o dabar, kai su ekonomika netvarka, natūraliai tikėtumeis to paties. Nors yra ir itin neimponuojančių asmenybių, kaip antai Juknevičienė ir Co, bet šiuo metu stabilumo reikia labiausiai, tad konservatoriai, sakyčiau, būtų vienas iš pretendentų, darbuojantis tušinuku būdelėje. Ir vis tik tas konservatyvumas..na, žiūrėsim.

Pats esu labiausiai linkęs į socialdemokratizmą (prijaučiu Naujosios Kairės 95 idėjoms), tačiau patrauklaus pypkoriaus Kirkilo įvaizdis galutinai žlugo, geriausias “kerštas” jiems būtų juos išrinkti, kad būdami pozicijoje atsakytų už ateinančių metų blogumus, kylančius iš jų dabartinės veiklos, ty neveiklos, bet tai, aišku, veikiau šposas, nei rimtas ketinimas. Vis tik jiems gal geriau vertėtų 4 metelius pailsėti, gal per tą laiką litofciškas socdemonizmas apsitvarkytų.

Kiti kandidatai. Hm, patinka man Zuokas, bet tai labiausiai nuvylęs žmogus viešojoj arenoj. Kadais maniau, jog tai PIRMAS naujosios kartos atstovas, deja, nuteisimas už gerus darbus sudarkė naujo modernaus žmogaus įvaizdį. Kiti visai mano akiraty nesirodo. Paleciai, Paksai, Uspaskichai - visiškas runkelynas. Nors šiaip jau Paksas man simpatiškas (ne kaip politikas) ir visuomet smagu jo pasiklausyti; bet dėl smagumo tikrai nebalsuosi. Galop neaišku, kas dabar populiaresnis, jis, ar jo žmona, varanti rinkiminę kampaniją nuo šokių.

Tiesa, dar yra Valinsko partija. Iš pradžių šmestelėjo mintis, kad gal tai laiku atsiradęs pyktis ir šoumenai nebūtų blogiausias pasirinkimas. Esmė būtų tokia - jie suformuoja Vyriausybę ir pasisamdo aukščiausio lygio nepriklausomus specus, kurie už didelį atlyginimną kuruotų tam tikrą sritį, darytų nepopuliarius, bet ateičiai naudingus strateginius sprendimus, kurių kompetencija ir objektyvumu būtų galima neabejoti, o patys šoumenai būtų kaip atstovai. Tačiau tos visos sąsajos su maxininkais ir kitų įtarinėjimai, kad jie tėra kažkokių jėgų projektas, šitą mano įsivaizdavimą apmalšina ir balso jie greičiausiai negaus. 

Taipogi yra kitas variantas. Tai nupaišyti skrituliuką, šalia parašyti “špygą taukuota” ir uždėti varnelę. Argi tai nebūtų valios pareiškimas? Žodžiu, greičiausiai mano balsą lems paprasčiausias ekpromtas.

Tiek sapalionių. Visai gali būti, kad balsą gaus pirmą kart pamatyta lape iš pšekų sudaryta partijukė.

Rodyk draugams

Rašyk komentarą