BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gėjų tankai :)

D. Pūras yra krūtas. Jis parašė puikų ir teisingą sakyčiau visumą apimantį pavyzdinį straipsniuką apie SVARBIAUSIĄ Lietuvos problemą - giejus. Delfiai, pamatę kokia aktualia tema jis kalbėjo “Veide”, tai ir pas save įkėlė. Anava: http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/article.php?id=21639188 [kažkaip nežinau kaip nuorodą "įkišti į frazę"]. Seniai norėjau parašyti kažką apie homo (kiekvienas save gerbiantis blogeriukas turi parašyti kažką apie pederastus - šitą terminą su humoru sakau, ne menkinant), bet vis tingėjau, nes rašyti būtų nemažai, mat stebint įvairias diskusines batalijas susikaupia įvairios info, kurią norisi pakomentuot. O komentuoti (žinoma, megėjiškai) man patinka gausiai. Bet tingisi.

Grįžtant prie Pūro, na ir nebereikalo delfiai jį įdėjo - komentarų kiekis siekia du su puse štukelių. Visuomet tenka pastebėt, kad vos tik pasirodo kažkas apie Juos, gali jau būti tikras, kad straipsnis bus palydėtas bent jau triženkliu – o jei labai baisus straipsnis -, tai ir keturženkliu skaitmeniu teisuolių zvygaujimų. Todėl, galiu drąsiai teigti, jog tai svarbiausia…ok, mažinam ironiją…taigi tai viena svarbiausių Lietuvos Respublikos problemų :)  Leiskim dainų konkursams pirmaut. Ir leisiu vis tik sau nukrypt - o kuo blogesnė tema apie tai, kaip sūnus kaime užkapoja savo motiną, kodėl tokios temos susilaukia varganų 100 komentarų? :( Norma? Nebeaktualu? :(

Skaitant pačius komentarus, aiškėja dar vienas dalykas - lietuviai niekur kitur, kaip tik kalbant apie homoseksualistus, jaučiasi teisūs. Neretai kur kitoje temoje rasi savęs nuvertinimo cinkelį, atseit “ten pieno upės, čia bananų kraštas”, bet kai tik užkabinama ano galo tema, viskas keičiasi ir krikščioniškos dorovės kupinas lietuviškas mentalitetas fanatiškai žino kas ir kaip turi būti. Kas kaip sutverta, kas dora, kas ne, kas gėris, kas blogis. Ir, kaip gerai pastebėjo autorius, už viso to - ksenofobijos, homofobijos, dar bala žino kokios-obijos - slypi ne meilė Dievui (savam supratimui), o paprasčiausios (tiksliau sudėtingos) psichologinės problemėlės. Kokios jos, rodo tos pačios avarijos, savižudybės, alkoholizmas ir dar kažkokie dvasinę būseną atskleidžiantys rodikliai, kai tuo tarpu, anot lietuvių, moraliai degradavusi Europa, turi kažkodėl daug geresnius visuomenės sveiktos rodiklius. Čia, žinot, tas atvejis - kai gerai jautiesi pats, tai ir kitam geras - jokių kaltųjų nebereikia. Tik daug sunkesnis, nes kalbama apie daug žmonių, o ne apie paskirus. Kalbama apie visą sistemą, kurią taisyti daug sunkiau, nes reikia keisti pamatus, variklį, o ne vieną kitą varžtelį prisukt ar atsukt. Iš esmės, Pūras atskelidė mano mintis apie tai 100% tikslumu ir tai padarė profesionaliai. Net gera paliko, kaip pažangiai jis mąsto :)

Pats, skaitydamas įvairius ginčus šia tema pastebėjau, kad visa tas dergimasis ant šių individų yra tiesiog fobija (iracionalus instinktinis jausmas - atmetimo reakcija prieš keistus reiškinius), dėl vieno dalyko. Visi, kiek mačiau ir girdėjau, VISI kalba lygiai tais pačiais argumentais, išreiškia tas pačias abejones. Net stebina toks kolektyvinis bendrumas nesusitarus. Tėvas, mama, kaimynas, šiaip interneto lankytojas iš meliono visuomet pateiks tuos pačius argumentus ar įtarimus, kodėl visas šis reikalas toks blogas ir kokios grėsmės kyla, nors apie tai niekuomet nesidomėjo ilgiau, tiesiog ekspromtu viską žino. Vien tai mane verčia manyti, jog čia greičiau fobija (baiminimasis „kaip čia bus“ ir atmetimas, kad gal geriau nereikia), o ne mąstymas, kaip toks. Fobija, kuri nematomais saitais, kausto kolektyvą. Va tie copy paste veikiantys abejojimai/argumentai apie homoseksualumą:

paradai; 

tai yra šlykštu (dar geriau - gėjai yra šlykštu, bet lesbietės tai visai nieko);

gamtoje taip nebūna;

jie negali susilaukti vaikų;

jų daugėja, išnyks žmonija;

jie tvirkina vaikus;

jei jie turės teises, tada pareikš ir nekro, pedo ir zoo savąsias;

dievas sukūrė vyrą ir moterį, o ne vyrą ir vyrą;

jie nori privilegijų.

Dagiau nelabai pamenu. Ties kiekvienu šiuo punktu galima plūktis iki nupušimo (mielai tą daryčiau, gal kada nors), bet už tai svarbesnis, mano galva, tos minėtos vienodos mintys (jų sistema), kurios pirmiausiai kyla “susimąsčius” apie šį reikalą pašaliniam žmogeliui. O pirmos mintys niekuomet nebūna iš mąstymo. Ypač kalbant apie neįprastus dalykus, netradicinius, nematytus ir neregėtus. Na, gal pelno siekiančių laikraščių nemenkai paformuotus.

Yra dar visokių požiūrių, kampų, peripetijų, kalbant apie pydarus, bet šiam kartui pakaks ir tiek.
Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Gėjų tankai :)”

  1.   Dovydas rašo:

    Kažin ar gėjai svarbiausia Lietuvos problema:) Be to, ne tik Lietuvos!

Rašyk komentarą